خانه پرسش های رایج طب سوزنی

پرسش های رایج طب سوزنی

سلام اقای دکتر من ۲۶ سالمه و الان ۵ ساله درگیر بیماری عفونت ریشه مو یا همون فولیکولیت هستم. جوشهای بسیار دردناکی روی سرم ودرمجل ریشه مو میزنه که واقعه دردناکه و زندگیمو جهنم کرده ایا این بیماری با هومیوپاتی قابل درمان است؟؟

سلام . این مشکل با طب هومیوپاتی قابل درمان است . همانطور که تا به حال متوجه شده اید این وضعیت با اینکه روی پوست وجود دارد اما بیماری عمیقی است و درمان عمیق و اساسی نیاز دارد.

بنده درگیر بیماری الوپسی توتال هستم یعنی تمام موهای سر و ابرو ها و موهای بدن بیشتر نواحی ریخته شده به جز ریشو سیبیل و موژه و در سن ۲۴ سالگی به سر میبرم این مشکل از دوران دبیرستان به شکل ریزش سکه ای در سر ک تقریبا با شعاع دو الی سه ساتیمتری شروع شد و کم کم زیاد شد و بعد از مراجعه به چندین دکتر و بی نتیجه ماندن یک پزشک اقدام به تزریق کُرتون در سه جلسه کرد ک بعد از تزریق ریزش مو شدت گرفت و به این حال و روز در اومد الان نزدیک به پنج الی شیش سال هست هیچ گونه درمانی را دنبال نکردم و امروز به طور اتفاقی با این روش اشنا شدم خواستم ببینم به نظر شما این بیماری با این شدتی ک در من ایجاد شده ایا قابل درمان با روش هامیوپاتی هست یا خیر اگر این روش درمان قادر نیست ایا درمانی دیگر وجود دارد یا خیر بنده ساکن مشهد هستم اگر این بیماری بنظرتون قابل درمان هست خواهش میکنم ادرس یک کلینیک معتبر یا نام پزشک با سابقه در مشهد رو بگید ک مراجعه کنم پیشاپیش ممنون از زمانی ک گذاشتین.

سلام . این مشکل شما عمیق است . البته مواردی بوده اند که با طب هومیوپاتی بهبود نسبی و یا کامل داشته اند . انجمن هومیوپاتی در سازمان نظام پزشکی مشهد شعبه دارد. در قسمت جستجوی پزشک میتوانید نام پزشکان طب هومیوپاتی در مشهد را بیابید . بعد از هومیوپاتی و یا همزمان با آن از بیورزونانس هم میتوانید استفاده کنید

با سلام من ۴۲ سال دارم و تقریبا نزدیک به ۴ ساله درگیر بیماری آلوپسی آرتا هستم که باعپ ریزش مو در صورت ( ابرو ریش و سبیل ) و سطح رویی دستانم شده خواستم ببینم درمان هومیوپاتی می تواند موثر باشد؟

سلام . این مشکل عموما جنبه روحی و احساسی دارد. طب هومیوپاتی در مورد بیماری هایی که منشا روحی و احساسی دارند بسیار موثر است .این مشکل هم با مصرف داروهای طب هومیوپاتی به مرور بهبود پیدا میکند.

برای ریزش مو و رویش مجدد امکانش است. برای جوش صورت چطور.

سلام .ریزش مو انواع مختلفی دارد . مثلا موضعی است alopecia areata , یا کل موی سر را درگیر نموده و… که هر کدام درمان مخصوص به خود را دارد. به طور کل میتوان گفت برای جوش صورت و ریزش مو درمانهای خوبی در طب هومیوپاتی داریم که هر کدام منحصر به فرد بوده و با توجه به وضعیت هر بیمار ، فقط برای او انتخاب میشود و برای همه افراد از یک داروی مشخص استفاده نمیشود .